Borelioza


Generator plazmowy RPZ-14

 
Jesteńmy Gabinetem Naturoterapii, który wykonuje zabiegi na generatorze plazmowym wg. dr. Rife RPZ 14. Terapie prowadzimy po dokładnej diagnostyce biorezonansowej organizmu lub jeśli ma ktoś już zrobione badania w laboratorjum np. na Boreliozę, lub inne patogeny. Specjalizujemy się w terapii na boreliozę i ko infekcje, pasożyty.Indywidualnie dobieramy terapie pod osobę, ponieważ karzy człowiek jest inny.

Borelioza, neuroborelioza Terapie niekonwencjonalne przy użyciu generatora plazmowego

Bardzo skuteczną metodą jest łączenie generatora plazmowego RPZ-14 z Generatorem VTF 3, ponieważ uzupełniają się. Jest to terapia z użyciem odpowiednio dostrojonych częstotliwości, dzięki którym doprowadzają krętki Borelii i inne ko infekcje do śmierci.

Podstawowa terapia na boreliozę odbywa się na generatorze plazmowym

Przy Boreliozie łączymy kilka terapii, aby skuteczność była szybsza.W tym czasie nie ma złego samopoczucia oraz reakcji Herxheimera.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________

    Wykorzystujemy:

  • Terapie generatorem plazmowym RPZ-14
  • Generatorem VTF3
  • Zioła
  • Terapia Bowena i refleksoterapia
  • Dokładna diagnostyka, dzięki której możemy monitorować postępy terapii.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Te terapie uzupełniają się np., Refleksoterapia jest wtedy używana jeśli chory jest zablokowany przez toksyny i w ten czas trzeba odblokować narządy a reszta terapii będzie skuteczniej przebiegać i z lekkością chory będzie mógł się oczyszczać ze zlikwidowanych patogenów.

Generator plazmowy RPZ-14

Jest to skuteczna metoda do eliminacji patogenów. Generator ma możliwość dokładnego, płynnego i bardzo wolnego przesuwania częstotliwości wyjściowej, co zapewnia skuteczność niszczenia patogenu po osiągnięciu jego M.O.R. (Mortal Osscillatory Rate) częstotliwości. Generator RPZ-14 posiada certyfikaty Państwowego Elektrotechnicznego Instytutu Badań, które są ważne w całej EU.
Dzięki fali plazmatycznej impulsy elektromagnetyczne docierają do wszystkich miejsc organizmu, również do tych trudno dostępnych, takich jak stawy czy układ nerwowy, nie dając możliwości drobnoustrojom ukrycia się. Zasięg działania generatora to 15 m, można więc go używać poddając jego działaniu grupę osób.