Kwinta czysta – HARMONIA
Zmienia stan Świadomości na wyższy i porusza energie Qi
Przynosi całemu systemowi nerwowemu równowagę i zintegrowanie umysłu z ciałem
Dzięki zastosowaniu już tylko dwóch dźwięków otrzymamy natychmiast głęboką relaksację, zmianę stanu świadomości, poruszenie mięśni bez wysiłku ciała, zrównoważenie energii, pełną harmonię, spokój, wyciszenie.
Punktowe zastosowanie tego interwału przyniesie ulgę w bólu czy chorobie mięśni.
Dzięki kwincie odżywiają się tkanki i komórki stają się bardziej krągłe, a ich kolor nabiera intensywności.
Może zacząć wzrastać hemoglobina i nasycenie krwi tlenem, obniżyć się ciśnienie, ustabilizować krążenie, ustąpić kaszel, katar. Mogą także unormować się cykle menstruacyjne, zredukować objawy menopauzy itp.

 

Technika Oczyszczająco – regulująca
Ten zestaw pełnej harmonii prowadzi do wypośrodkowania, zharmonizowania energii w organizmie, czakrach i meridianach.
Struktury harmoniczne przywracają właściwą energię w tkankach oraz narządach wewnętrznych, działając na ciało fizyczne i psychikę, prowadząc do zdrowia.
Dzięki 8 kamertonom przeprowadzamy detoksykację organizmu, wchodzimy na wyższy poziom świadomości, dostrajamy swoje ciało-umysł-ducha do stanu balansu, co pomaga potem utrzymywać się w zdrowiu i dobrym nastroju.
Działanie: przeciw nowotworowa, odżywia tkanki poprzez nasycenie krwi tlenem, łagodzi cykle menstruacyjne, detoksykacyjnie

 


 

Technika Nowotworowa
Technika opracowana na podstawie badań francuskiego muzyka i uczonego
Fabiana Mamana, które ukazały eksplozję komórek nowotworowych podczas zastosowania zmiennych częstotliwości podanych w skali C z zastosowaniem dysonansu.
Za sprawą uaktywnionej pełnej skali 8 kamertonów dochodzi do rozbicia komórek nowotworowych, które usuwane są z toksynami z organizmu, przy jednoczesnym odżywianiu komórek nie dotkniętych rakiem (potwierdziły to badania w Paryżu na Uniwersytecie Jussieu w 1981-1982r. ).

 


 

Technika DETOX
Jest to oczyszenie głównych centrów energetycznych w organizmie, odtoksycznienie działające jak DETOX dla wszystkich układów, narządów wewnętrznych, regulacja ich pracy, wzmocnienie organizmu, odżywienie, zharmonizowanie, dążenie do balansu

 


 

Technika refleksoterapi wibracyjnej
Terapia uciskowa punktów akupunkturowych na stopach powoduje reakcje fizjologiczne, które stymulują potencjał samoregeneracji organizmu.
Metoda polega na przykładaniu kamertonu na punkty akupunkturowe na stopach.
Powoduje to odblokowanie na poziomie fizycznym poprzez uruchomienie narządów do oczyszczania i psychicznym czyli odpuszczanie emocji destruktywnych. Jeśli w teście EAV wyjdzie nadmiar toksyn w narządach a one nie mają siły się oczyścić wtedy ta technika jest wskazana.